Matcher

Datum Tid Bangrupp Match Resultat Liga Division
Omg. 2 8 – 14 Sep Faluns Bowlinghall
Lör 9/9 14.20 1 – 8 Falu BK A – Sollentuna BwK A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Omg. 3 15 – 21 Sep Faluns Bowlinghall
Lör 16/9 13.40 1 – 8 Falu BK A – BK Klossen A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Sön 17/9 12.00 1 – 4 BK Lugnet A – BK Stöten B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 17/9 13.40 1 – 4 Falu BK B – BK Stöten B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 5 29 Sep – 12 Okt Faluns Bowlinghall
Sön 1/10 12.00 1 – 4 Falu BK B – BK Rättvik B – B1 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 1/10 13.40 1 – 4 BK Lugnet A – BK Rättvik B – B1 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 6 13 – 19 Okt Faluns Bowlinghall
Lör 14/10 10.00 1 – 8 Falu BK A – BK Rättvik A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Sön 15/10 12.00 1 – 4 BK Lugnet A – BK Stöten C 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 15/10 13.40 1 – 4 Falu BK B – BK Stöten C 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 7 20 – 26 Okt Faluns Bowlinghall
Lör 21/10 14.40 1 – 8 Falu BK A – Turebergs IF A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Omg. 8 27 Okt – 16 Nov Faluns Bowlinghall
Lör 28/10 10.00 1 – 8 Falu BK A – Domnarvets BS A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Sön 29/10 12.00 1 – 4 Falu BK B – BK Lugnet A 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 9 17 – 23 Nov Faluns Bowlinghall
Sön 19/11 12.00 1 – 4 Falu BK B – Domnarvets BK B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 19/11 13.40 1 – 4 BK Lugnet A – Domnarvets BK B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 10 24 – 30 Nov Faluns Bowlinghall
Sön 26/11 12.00 1 – 4 BK Lugnet A – Sandvikens AIK BK B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 26/11 13.40 1 – 4 Falu BK B – Sandvikens AIK BK B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 11 1 Dec – 11 Jan Faluns Bowlinghall
Lör 2/12 11.00 1 – 8 Falu BK A – Värtans IK A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Sön 3/12 12.00 1 – 4 BK Lugnet A – Falu BK B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 12 12 – 18 Jan Faluns Bowlinghall
Lör 13/1 14.40 1 – 8 Falu BK A – Uppsala BC 90 A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Sön 14/1 12.00 1 – 4 Falu BK B – IFK Sala B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 14/1 13.40 1 – 4 BK Lugnet A – IFK Sala B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 15 9 – 15 Feb Faluns Bowlinghall
Sön 11/2 12.00 1 – 4 BK Lugnet A – BK 66 B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 11/2 13.40 1 – 4 Falu BK B – BK 66 B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 16 16 – 22 Feb Faluns Bowlinghall
Lör 17/2 10.00 1 – 8 Falu BK A – Sandvikens AIK A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Sön 18/2 12.00 1 – 4 Falu BK B – BK Milan B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 18/2 13.40 1 – 4 BK Lugnet A – BK Milan B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 18 9 – 15 Mar Faluns Bowlinghall
Lör 10/3 13.40 1 – 8 Falu BK A – Gävle KK A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Omg. 19 16 Mar – 5 Apr Faluns Bowlinghall
Lör 17/3 11.00 1 – 8 Falu BK A – Bålsta BC A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Sön 18/3 12.00 1 – 4 BK Lugnet A – BK Milan C 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 18/3 13.40 1 – 4 Falu BK B – BK Milan C 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Omg. 20 6 – 12 Apr Faluns Bowlinghall
Sön 8/4 12.00 1 – 8 Falu BK A – BK Enjoy A 0 – 0 Nationella Div 1 Norra Svealand
Omg. 21 13 – 19 Apr Faluns Bowlinghall
Sön 15/4 12.00 1 – 4 Falu BK B – BK Wege B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8
Sön 15/4 13.40 1 – 4 BK Lugnet A – BK Wege B 0 – 0 Reserv 4-manna Reservlagsserie 8